Raksti

 • Sabiedrība gatava palīdzēt. Aicina atsaukties glābējsilītē ievietotās meitenītes vecākus.

  30.11.2020

  27. novembrī Rīgas glābējsilītē tika ievietota aptuveni 4 mēnešus veca meitenīte. Pavisam glābējsilītēs Latvijā ir atstāts jau 51 bērniņš, bet šogad – 4 bērniņi. Meitenīte ir līdz šim vecākais glābējsilītē ievietotais mazulis. Meitenītes vecums liek domāt, ka māte vai abi vecāki sākotnēji ir rūpējušies par bērnu, tomēr ģimeni piemeklējusi kāda dziļa krīze, kuru nav izdevies pārvarēt.

  Lasīt talāk...
 • Uz laiku nebūs pieejama Jelgavas pilsētas slimnīcas glābējsilīte

  13.11.2020

  Jelgavas pilsētas slimnīcas bērnu nodaļa uz laiku kļuvusi par Covid-19 nodaļu, lai pacientus būtu iespējams stacionēt arī Zemgales reģionā, tamdēļ uz nenoteiktu laiku ir slēgta Jelgavas pilsētas slimnīcas teritorijā esošā glābējsilīte.

  Lasīt talāk...
 • Jelgavā atklāta pirmā Glābējsilīte Zemgalē

  29.08.2014

  „Mēs esam maza, bet spēcīga tauta un  ikvienam no mums ir ļoti svarīgi redzēt to, kas notiek apkārt. Ja kāds meklē atbalstu – mūsu pienākums ir to sniegt. Ja kāds nevar parūpēties par savu bērnu, tad no sirds lūdzu – nedari pāri savam bērnam, bet dod viņam iespēju tikt mīlētam un aprūpētam citā ģimenē. Tamdēļ Latvijā ir tik svarīgs Glābējsilītes projekts”, uzskata Māris Peilāns, Jelgavas Glābējsilītes mecenāts.

  Lasīt talāk...
 • Atklāta Valmieras Glābējsilīte

  14.06.2013

  2013. gada 14. jūnijā Valmierā tika atklāta Latvijas septītā Glābējsilīte jeb īpašā vieta bērna dzīvībai, kur, nonākot tik tiešām bezizejas stāvoklī un lai novērstu traģiska nozieguma paveikšanu, iespējams anonīmi atstāt mazuli. Glābējsilīte ir projekts bērna dzīvībai, iespēja jaunam, gādības un mīlestības pilnam dzīves sākumam.

  Lasīt talāk...
 • Ar prāvesta svētību atklāta Madonas Glābējsilīte

  19.10.2012

  2012. gada 19. oktobrī Madonas slimnīcā ar Madonas katoļu draudzes prāvesta Riharda Rasnača svētību un projekta patroneses Evitas Zālītes dziesmu tika atklāta Glābējsilīte. Tā ir sestā Glābējsilīte Latvijā, kuras mērķis ir ne tikai glābt negribētu bērnu dzīvības, bet arī paplašināt diennakts palīdzības tīklu, kas dod iespēju saņemt gan praktisku, gan psiholoģisku palīdzību.

  Lasīt talāk...

Ja Jums nepieciešama papildus informācija par projektu “Glābējsilīte – vieta bērna dzīvībai!”, droši vaicājiet mums, projekta īstenotājiem Latvijā!

 

Kontaktinformācija:

Edīte Kaņepāja – Vanaga

Tālrunis: 29433750

E-pasts: edite@divigani.lv

 

Laura Zvirbule

Tālrunis: 29205454