Projekta attīstība Latvijā.
Latvijā šobrīd ir 8 glābējsilītes. Pirmā glābējsilīte tika izveidota 2009. gadā Rīgā un pagaidām pēdējā – 2014. gadā Jelgavā.
Sākotnēji projekta ietvaros bija plānots izveidot piecas reģionālās glābējsilītes, taču atsevišķu pilsētu vadības izteica vajadzību arī viņu pilsētā šādu vietu izveidot – ne ar cerību, ka tur ieliks bērnu, bet preventīvi. Lai domātu un runātu par iemesliem, kas sievietes pamudina uz šādu soli.
Darbs pie projekta tika uzsākts 2007. gadā ar situācijas apzināšanu, juridisko izpēti, sadarbības partneru meklēšanu un tehniskajiem darbiem. 2009. gada 8. septembrī Rīgā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā ar farmācijas kompānijas Gedeon Richter finansiālu un morālu atbalstu tika atklāts Latvijā pirmais Baby Box – vieta bērna dzīvībai.
Otrā glābējsilīte 2010.gada 8.oktobrī tika atklāta pie Liepājas Reģionālās slimnīcas. Liepājas glābējsilīte ir uzstādīta pateicoties Latvijas Bērnu fonda labdarības kampaņā saziedotajiem līdzekļiem un farmācijas kompānijas Gedeon Richter pārstāvniecības Latvijā ziedojumam.
Trešā glābējsilīte 2011.gada 28.janvārī tika atklāta Daugavpils reģionālajā slimnīcā pie dzemdību nodaļas.
Latvijā ceturtā glābējsilīte tika atklāta 2011. gada 30. septembrī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī.
Piektā glābējsilīte Latvijā 2012. gada 3. maijā tika atklāta Rēzeknē.
Latvijā sestā glābējsilīte tika atklāta Madonā 2012. gada 19. oktobrī.
Septītā glābējsilīte tika atklāta 2013. gada 14. jūnijā Valmierā.
Astotā, šobrīd pēdējā, glābējsilīte tika atklāta Jelgavā 2014. gada 29.augustā.
Labklājības ministrija ir izveidojusi īpašu datubāzi, kur ir apkopota visa iespējamā informācija par glābējsilītēs atstātajiem bērniem – kas bērnam atstāšanas brīdī bija mugurā, kādas lietas iedotas pūriņā. Ja nu pēc gadiem kāds bērns par savu izcelšanos vēlēsies kaut ko uzzināt – būs vismaz šī nelielā informācija.
Projekta īstenotāji rosina datubāzē apkopot šādu informāciju: datums un laiks, kad bērns ievietots glābējsilītē, auguma parametri, bērna fotogrāfija, kopā ar bērnu atstāto mantu uzskaite un fotogrāfija, medicīnas darbinieka vārds, kas bērnu pieņēmis, medicīnas iestāde, bāriņtiesa, kurā bērns ir uzskaitē, veselības stāvokļa raksturojums un citi komentāri.